Ο Όρθρος και η Πανηγυρική Θεία Λειτουργία επί τη Εορτή του Αγίου Παντελεήμονος του Ιαματικού, το Σάββατον 27 Ιουλίου 2024, θα αναμεταδοθούν και από το ORP RADIO – ΤΟ ΡΑΔΙΟΦΩΝΟ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΣ, το οποίο θα συνδεθεί με τον πανηγυρίζοντα Ιερό Ναό Αγίου Παντελεήμονος Μεσολογγίου.
Οι Ακολουθίες θα αρχίσουν στις 07:15 το πρωί, ώρα Ελλάδος περίπου.
Για πληροφορίες για τα Ραδιόφωνά μας, πατήστε ΕΔΩ
Καλή ακρόαση!